ZŠ spec. Mariánská

O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Novinky Mariánská

Září 2023

Září 2023Zdravíme vás z Mariánské po prázdninách. Školní rok jsme začali ve větším počtu žáků. Do třídy nám přibyli dvojčátka Jaroušek a Honzík. Oba se velmi rychle zapojili do kolektivu třídy a skamarádili se se svým spolužákem Markem. V učení pokračujeme v již započatém díle z loňského roku. Práce se nám daří. Práce ve větším kolektivu je zábavnější a užijeme si i více legrace. Přejeme vám všem klidný a úspěšný školní rok 2023/2024. Vaše Mariánská S6

Číst dál: Září 2023

Červen 2023

Červen 2023Tak už je to tady! Zvládli jsme to! Konec školního roku, letos nám to uběhlo velmi rychle. Dostali jsme novou spolužačku Vandu. Naučili jsme se spousty nových a krásných věcí, a hlavně jsme se potkávali celý rok. Práce se nám dařila, a proto se všichni těšíme na vysvědčení. Do příštího roku máme skvělé plány, co všechno podnikneme. Přejeme všem krásné prázdniny, hodně sluníčka, a hlavně zaslouženého odpočinku.

Vaše S6 Mariánská PS. AHOJ v září!

Číst dál: Červen 2023

Květen 2023

Květen 2023Tak už finišujeme k prázdninám a ke konci školního roku. Užíváme si hezkého počasí a chodíme hojně do přírody, věnujeme se sportovním aktivitám. Sportujeme nejen v přírodě, ale i ve třídě, užíváme si houpacího hnízda. Navštívil nás i pan zubař a zkontroloval naše zoubky, protože i my na Mariánské se chceme usmívat zářivým úsměvem. Přejeme vám v měsíci červnu mnoho studijních úspěchů a už jdeme do finále, tak prosím se zářivým úsměvem.

Vaše S6 Mariánská

Číst dál: Květen 2023

Duben 2023

Duben 2023Měsíc duben se stále nesl v zimním kabátě, sněžilo nám, ale i svítilo sluníčko a jaro se pokoušelo zvítězit. My jsme se věnovali přípravám na Velikonoce a jarní výzdobě školy.  Navštívila nás zde i školní inspekce, které jsme ukázali naše školní úspěchy.  27.4.2023 jsme se zúčastnili čarodějnického sletu spolu se všemi kamarády z DOZP. Moc jsme si to užili.

Těšíme se na další akce a posíláme všem krásný pozdrav z Mariánské. Vaše S6

Číst dál: Duben 2023

Březen 2023

Březen 2023V měsíci březnu nás na Mariánské překvapil sníh. Věnovali jsme se proto zimním radovánkám - stavěli sněhuláky a koulovali se. Zřídili jsme si také krásné krmítko pro ptáčky, které jsme chodili krmit a pozorovat. Zaujali nás zejména různé druhy sýkorek, byly krásně zbarvené a zvykly si na nás. Čekáme na jaro, abychom mohli vyrazit pozorovat jarní změny v přírodě, ale zatím všude sněhová peřina. Hezké dny, vám všem, přeje sněhem zavátá S6.

Číst dál: Březen 2023

Únor 2023

Únor 2023Měsíc únor nám uběhl velmi rychle. Nejprve jsme měli pololetní prázdniny, a hned za nimi následovaly jarní. Přestože mají v názvu jarní, letos byly ve znamení sněhu a zimních radovánek. Odpočinuli jsme si, užili sněhu a sluníčka a s novým elánem, vstoupili do druhého pololetí. Sluníčko nás inspirovalo k jarním výrobkům, a tak jsme s paní asistentkou vyráběli již velikonoční výzdobu. Pěkný pozdrav z hor a dobrou náladu všem přeje S6 z Mariánské.

Číst dál: Únor 2023

Leden 2023

Leden 2023Zdravíme Vás všechny v novém roce a přejeme vám v roce 2023 hodně zdraví a štěstí. Na horách, nás po vánocích, přivítala sněhová pokrývka, a tak si užíváme zimních radovánek. Také nás čekalo zkoumání a zjišťování našich dovedností, které se pak zúročily na krásném vysvědčení. Nyní se těšíme na pololetní a jarní prázdniny, na kterých nabereme nové síly, do dalšího pololetí.

Hezký den vaše S6

Číst dál: Leden 2023

Prosinec 2022

Prosinec 2022Tak už je to tady, přišel prosinec a s ním i vánoční čas. Nejprve nás na Mariánské navštívil Mikuláš a čert, teď se chystáme a moc těšíme na Ježíška. Máme spousty krásných dárků a sami se těšíme, co letos dostaneme pod stromeček. Společně zpíváme koledy, stavíme sněhuláky a k vánocům patří naše oblíbená pohádky: Tří oříšky pro Popelku. Přejeme všem krásné klidné prožití vánočních svátků a PF 2023 vaše S6 Mariánská

Číst dál: Prosinec 2022

Listopad 2022

Listopad 2022Tak tu máme konec listopadu, Martin sice na bílém koni nepřijel, ale sněhová nadílka už je tu, přišla později. Stavíme sněhuláky, krmíme ptáčky a radujeme se z krásné zimní krajiny. Vyrábíme vánoční dárky a pouštíme si koledy. Všichni se moc těšíme na Ježíška. Posíláme všem pozdrav z hor a těšíme se na vánoční besídky. Vaše S6

Číst dál: Listopad 2022

Říjen 2022

Říjen 2022Měsíc říjen byl na horách ve znamení hezkého počasí, hodně jsem chodili sportovat ven a sbírat listí, kaštany a šípky, abychom měli přes zimní měsíce z čeho tvořit. Naše nová spolužačka Vanda se moc pěkně zapojila do našeho kolektivu. Všichni společně hrajeme kolektivní hry a poznáváme se. Společná práce nás baví. umíme krásné nové písničky.

Z Mariánské vás všechny zdraví S6 .

Číst dál: Říjen 2022

Září 2022

Září 2022V novém školním roce jsme naskočili do výuky s novou žákyní Vandou. Září bylo teplé a tak jsme hodně chodili ven a užívali horské podzimní přírody. Vanda se za září skamarádila s novými spolužáky. Přejeme vám krásný klidný školní rok 2022/23.

Vaše Mariánská S6

Číst dál: Září 2022

Červen 2022

Červen 2022Tak už je to tady! Dnes jsme si rozdali vysvědčení a hurá na prázdniny! Přejeme krásné klidné léto a v září naviděnou.

Vaše Mariánská  S6 

Číst dál: Červen 2022

Květen 2022

Květen 2022V měsíci květnu nám krásně rozkvetly hory, tak jsme se vydali do přírody. Krásně se nám dýchalo a sluníčko nám dodávalo energii. Pokud se zkazilo počasí, trávili jsme ho ve třídě, kde jsem se věnovali našim oblíbeným činnostem. Práce nás baví a těší. Každý den ve škole si užíváme. Krásně si spolu rozumíme a umíme i hezky spolupracovat. Krásný červen plný sluníčka vám přeje S6 z Mariánské

Číst dál: Květen 2022

Duben 2022

Duben 2022Tento měsíc jsme se na Mariánské začali intenzivně věnovat sportování a pohybu venku. Hrajeme si s míčem, cvičíme na žebřinách, rehabilitujeme a věnujeme se muzikoterapii. Byli jsme hrát kuželky a vyhráli jsme krásné 1. místo. Sportování a pohyb na čerstvém vzduchu nás baví a prospívá nám.

Těšíme se na další soutěže a další sportovní úspěchy vaše S6 Mariánská

Číst dál: Duben 2022

Březen 2022

Březen 2022Měsíc březen utekl u nás na horách velmi rychle. Měli jsme jarní prázdniny, na které jsme se těšili, ale ještě více zpět do školy. Terezka se těšila zejména na hodiny tělocviku a hru s míčem. Marek nám přinesl ukázat novou hračku, kterou dostal za svoji statečnost u lékaře. A Pavlík se zapojil do úklidové a akce na třídění odpadu. Práci vykonával s velkou radostí. Spokojenost, dobrá nálada, a hlavně radost z poznávání různých nových činností je naší prioritou a myslím, že se nám to daří.

Vaše S6 Mariánská

Číst dál: Březen 2022

Únor 2022

Únor 2022Měsíc únor nám uběhl ve škole velmi rychle. Věnovali jsme se zejména sportovním aktivitám. U nás na horách krásně svítilo sluníčko a toho bylo třeba využít. Práce na interaktivní tabuli nás též bavila. Malovali jsme, pracovali s programy, ale též jsme občas sledovali OH, zejména Esterku Ledeckou, protože ta nám byla blízká díky své lásce ke sněhu, kterého tu máme dost. Od nás z hor zasíláme pozdravy, těšíme se na jarní prázdniny vaše S6 p. učitelka Martina a asistentka Alenka.

Číst dál: Únor 2022

Leden 2022

Leden 2022Dnes budeme rozdávat vysvědčení a hodnotit, co se nám povedlo a co trochu méně. Do školy chodíme rádi a naše úspěchy nás motivují a drobné neúspěchy nás neodradí. Od paní učitelky jsme dostali i pochvaly a ty si vystavíme. Do nového pololetí jdeme plni elánu a motivace k lepším výsledkům.
S úsměvem a zapadaní sněhem vaše S6 Mariánská

Číst dál: Leden 2022

Copyright © 2013. All Rights Reserved.